................................................. Pokud budete mít zájem o některý výrobek, můžete mi napsat na e- mail: lenkavcelka@centrum.cz ...............................................

úterý 19. prosince 2017

VÁNOČNÍ VÝSTAVA V BETLÉMSKÉ KAPLI - JAK SE KDYSI VAŘILOVýstava v Betlémské kapli v Praze trvá až do 2.1. 2018.

Během výstavy je návštěvníkům předváděna příprava některých starých vánočních pokrmů, jako je kuba, muzika, hubník, pučálka, cukroví, kapr apod.
 Betlémy ze všech možných materiálů jsou vystaveny v podzemních prostorách. Můžete shlédnou díla z různých těst: slaného, perníkového, vizovického, kynutého, chlebového ... Dále také betlémy z bílkového sněhu, marcipánu nebo sušených plodů. 
V příštím příspěvku Vám ukáži fotky krásných betlémů. 


Může Vám připadat, že je na výstavě málo návštěvníků, ale opak je pravdou. To jenom já čekala na okamžik, kdy před objektivem nebudou hloučky lití :-)

Vánoce a hodování patří neodmyslitelně k sobě.Svůj prostor na výstavě dostaly i bylinky, které jsou nedílnou součástí staré kuchyně.Přeji Vám krásné a pohodové adventní dny.
Lenka


11 komentářů:

 1. Ahoj Leničko, výstavu jsem také navštívila a moc se mi líbila. Přeji ti krásné Vánoce. Iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivo, mě výstava také nadchla. Přeji Ti pěkné předvánoční dny. Ahojky :-)

   Vymazat
 2. To je krásná výstava. Tam se zcela určitě člověk potěší, s obdivem si prohlédne prostou, ale přesto malebnou krásu dřívějška.
  Hezký den!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanko, byla tam pohodová nálada a tu před Vánoci vyhledávám. Přeji hezké dny

   Vymazat
 3. Krásný den, Lenko! Výstava je opravdu kouzelná, také jsem ji s kamarádkou navštívila,hned první den :-). Byla jsem i loni a mají tam stále co ukázat. Dýchá tam atmosféra kouzelných starých časů....opravdu nádherné staré kousky s duší. Mějte prima dny! ZaZa

  OdpovědětVymazat
 4. Bardzo ciekawa wystawa. Ślicznie ją relacjonujesz. Kultura stara jest fantastyczna. Pozdrawiam

  OdpovědětVymazat
 5. Leni já miluji Vánoční výstavy,kde jsem mohla tak sem je nevynechala,je to taková krsná předvěst Vánoc.Měj se moc pěkně a přeji aby se v tomto roce dařilo Tobě a celé Tvé rodince. Luďka

  OdpovědětVymazat
 6. Dovolte mi, abych vám představil LE-MERIDIAN FUNDING SERVICES. Jsme přímo do čistého úvěru a financování projektů z hlediska investic. Poskytujeme finanční řešení soukromým / společnostem hledajícím přístup k finančním prostředkům na kapitálových trzích, tj. Ropu a zemní plyn, nemovitosti, obnovitelné zdroje energie, léčiva, zdravotnictví, dopravu, stavebnictví, hotely a atd. Můžeme financovat až 900 000 000 000 dolarů ( Devět set milionů dolarů) v jakémkoli regionu světa, pokud bude na projektech zaručena návratnost investic ve výši 1,9%.
  Le-Meridian financování.
  Email Kontakt .... lnfo@lemeridianfds.com
  Whatapps ... + 19893943740

  OdpovědětVymazat
 7. that could be necessary to your thinking), you then simply exercise as a result of as a result of associating various text, ideas, and even ways to who essential the word. https://imgur.com/a/WQVfv6w http://2pxft5iozb.dip.jp https://imgur.com/a/3mCzUoy https://imgur.com/a/gorOsog https://imgur.com/a/v9yavmg https://imgur.com/a/PZ1QToG https://imgur.com/a/uD1U3l1

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za milé komentáře a návštěvu blogu. ♥♥♥ Lenka

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...